Genel Müdürün Mesajı

 

GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN

Değerli müşterilerimiz,

40 yıla yakın profesyonel tecrübemizle başta akaryakıt olmak üzere; madeni yağ, oto lastik, akü, taşıt tanıma, sigorta, gıda, tarım ve medya sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli petrol ürünlerini sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik (SEÇ-G)  tedbirlerini alarak ve aynı zamanda en hızlı servis alt yapısı ile sizlere sunuyoruz. Ankara ve Kırıkkale’de 7 akaryakıt istasyonu ile sizlerin her daim hizmetinizdeyiz.

Müşterilerin mutluluğunu, çalışanlarının motivasyonunu ve teknoloji ile gelen yeniliklerin işe adaptasyonunu önemseyen yaklaşımıyla Aslanlar Grup, öncelikle ‘SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ve TUTARLILIK’ diyor ve demeye de devam edecek.

Sürdürülebilirlik; insan, tüm canlılar ve doğanın bekası için,

Tutarlılık; markalaşma, kaliteli hizmet sunumu ve mutlu müşteri deneyimleri için…

Aslında attığımız her adım, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti  ve gelecek nesillerimize güzel bir dünya bırakabilmek adına… Bu ilkemizle, a’dan z’ye tüm ekip olarak, kendimizi sürekli geleceğe, yeniliklere ve trendlere hazırlıyoruz. Adım attığımız her sektörde iş yapış şekillerin farklı olması ve bu farklılığı sağlayacak ekibimizin yeterliliğin en üst düzeye çıkarılması önceliğimiz olmaktadır. Sistem kurmak, bizim en önemli yönetim felsefelerimizden bir tanesidir. En iyilerle çalışmak, en etkini öğrenmek, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak  ve ihtiyaç duyulduğunda konusunda en zirvede olan dış akıllar ile hareket etmek, Aslanlar Grup’un yaklaşımları arasında yer almaktadır.

Kazım Taşkent’in çok sevdiğim ve benimsediğim bir sözü vardır: ‘Kendim nasıl bizden çok ileride olan toplumların insanına benzemeye çalışmışsam, ekibimi de kendime uydurmak istedim.’ Ben de daima ‘ileriye ve zirveye nasıl ulaşırım’ diye bakarım, gerekli donanımı edinmek için çok çalışırım. Ve kendi geldiğim yeni düzeye ekip arkadaşlarımı da çıkarmak için her koşulda koçluk yaparım. Zenginlik, bilgiyi paylaşmaktır. Aslanlar için zenginlik, ekip arkadaşlarımızı zihnen ve ruhen güçlendirmektir.

‘İnsan, öğrenmeyi bıraktığı gün yaşlanır.’ düsturuyla her gün yeni bilgileri şirketimizin kurumsal hafızasına ekledik ve eklemeye de devam edeceğiz.   Eğitim, hem ekibimizi değişimin getirdiği gereksinimlere hazırlamak hem de müşterilerimize farklı bir deneyim sunmak için hep önceliğimiz olacaktır. Yeni mottomuz olan ‘Bitmeyen enerjimizle size güç katmaya devam edeceğiz’  yaklaşımıyla size her alanda üst düzey bir hizmet sunmaya tüm gücümüzle devam edeceğiz. Hem tutkumuzdan ve hem de heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden hareket edeceğiz.

Yarınların dünyasında farklı olanlara ve cüretkarlara ihtiyaç olacaktır. Bu süreçte çizebileceğimiz en iyi rota; işimizi en iyi şekilde yapmak, dünyayı detaylıca izlemek, araştırmalar yaparak geleceği okumaya çalışmak ve farklı disiplinler ile alakalı sınırsızca merak sahibi olmaktır.

Sözlerime bir alıntıyla son vermek istiyorum.

“Eğer ödenecek bir bedel yoksa, yaşanacak bir değer de yoktur.” Albert Einstein

Hakan Aslan