Performans Yönetimi

Aslanlar Grup bünyesinde, organizasyon şemasının her kademesindeki her birey için bir performans alanı bulunmaktadır. Amacımız, bir gün önceki yeti ve yeteklerimizin üzerine her gün yeni bir özelliklik eklemek. Daha çevik olmak bir gün öncesine göre, daha hızlı olabilmek her verilen kararda…Hedef koymak; sadece çalışanlar için değil, adaletli yaklaşımı benimseyen kurum kültürümüze göre, kurucuların kendisine de getirilen bir mücadele ve motivasyon kuralı. Olmazsa olmazımız!

Tigers Hunting Deer's | Lion hunting, Animals, Lion

Her sabah bir ceylan uyanır Afrika’da. Kafasında tek bir düşünce, tek bir emel vardır: En hızlı koşan aslandan daha hızlı koşabilmek… Yoksa aslana yem olacaktır. Her sabah bir aslan uyanır Afrika’da. Kafasında tek bir düşünce vardır: En hızlı koşan ceylandan daha hızlı koşabilmek... Yoksa açlıktan ölecektir.

Bizler, Aslanlar olarak, daha hızlı koşacağımız ve daha güçlü olacağımız bütün özelliklerimizi iyileştirebilmek adına performans sistemini ana odağımıza aldık. Ve bunu dijitalize ederek kendimizi günlük,haftalık ve aylık olarak objektif bir şekilde değerlendirebiliyoruz.