Slide background
Slide backgroundDeğerli müşterilerimiz; çeyrek asrı geçen tecrübemizle akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli petrol ürünlerini sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik (SEÇ-G)  tedbirlerini alarak ve aynı zamanda en hızlı servis alt yapısı ile sizlere sunuyoruz. Bu amaçla şu anda Ankara ‘da yedi ayrı noktada hizmet vermekteyiz. 2014 senesinde güven ve kalite odaklı çalışmalarımızı yeni açacağımız Batıkent istasyonumuzda da devam ettireceğiz.

>>

Aslanlar Petrol’ün kurucusu Doğan ASLAN Kırşehir-Kaman Ömer Hacılı Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Ticari hayatına kömür satışı ve nakliyesi yaparak başlamıştır.1988 yılında Petrol Ofisi Büro Bayisi olarak toptan akaryakıt satışına başlayan Aslanlar Petrol, akaryakıt satışındaki çeyrek asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin birçok kamu ve özel kurumuna hizmet sunmaya  devam etmektedir.

>>

Genel Müdürümüzden

Değerli müşterilerimiz; çeyrek asrı geçen tecrübemizle akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli petrol ürünlerini sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik (SEÇ-G)  tedbirlerini alarak ve aynı zamanda en hızlı servis alt yapısı ile sizlere sunuyoruz. Bu amaçla şu anda Ankara ‘da sekiz ayrı noktada hizmet vermekteyiz. 2014 senesinde güven ve kalite odaklı çalışmalarımızı yeni açacağımız Batıkent istasyonumuzda da devam ettireceğiz. 

Hızlı, güler yüzlü, çevreye duyarlı, müşterilerini tanıyan ve onların ihtiyaçlarını anlayan, emniyeti vazgeçilmez bir kimlik olarak gören anlayışımızla ASLANLAR PETROL;

Akaryakıt ve Madeni Yağ Satış Dağıtım ve Pazarlama ekibi olarak yüklendiğimiz sorumluluğun farkındayız. Bu sorumlulukla birlikte ”insana ve çevreye zarar vermeden”   hizmetlerimizi sunabilmeyi hedefimiz olarak belirledik. Bu hedefimize ulaşmak için;  yöneticilerimize, satış temsilcilerimize,  tanker sürücülerimize,  akaryakıt satış görevlilerimize  (pompa görevlilerimiz),  tüm istasyonlarımızdaki servis personelimize ve idari birimlerimize yönelik periyodik eğitimler veriyoruz ve bu eğitimleri her yıl geliştirerek büyümeye devam ediyoruz

Şirketimiz otuz araçlık bir filoya sahiptir. Bunların on iki tanesini tek seferde üç yüz litreden otuz beş bin litreye kadar akaryakıt taşımacılığında kullanmaktayız.  Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’de birçok özel ve kamu kuruluşlarının tercihlerinde ilk sırada yer almaktayız. Şubat 2009‘dan bugüne Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütörlüğü ‘nü yapmaktayız. Ticaret tecrübemiz ve pazarlama tekniklerimizle Petrol Ofisi’nin düzenlemiş olduğu distribütörler yarışmasında her yıl ilk üçün içerisinde yer almaktayız.   Geniş ürün yelpazemiz (üç yüz otuz çeşit) ile siz değerli müşterilerimize en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bunlarla birlikte Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetimi (Taşıt Tanıma Sistemi) Distribütörlüğü de yaparak ayda beş bin araca hizmet vermekteyiz. Bu konuda eğitimli satış ve operasyon ekibimiz ile araç filomuzu çoğaltarak yolumuza devam etmekteyiz.

2007 yılında Eryaman şubemizde BNS Sigorta Aracılık Hizmetlerini kurarak siz değerli müşterilerimizin risklerini en aza indirmek için çalışmaktayız.

Şirketimiz 1993 yılından itibaren inşaat sektöründe de yer almaktadır. Şu anda Eskişehir Yolu ve Batıkent’teki işyeri şantiyelerimize devam etmekteyiz.

2013 yılında kendi markamız olan BIG BANG BURGER’ı İstanbul Yolu (Çiftlik Kavşağı) İstasyonumuzda açtık. Profesyonel ekibimizle, kaliteden ve hijyenden ödün vermeden hamburgerde farklı bir lezzet sunmaktayız. Bu lezzeti Ankara’nın farklı semtlerinde de hizmete açacağız.

Devam eden ticari başarımız için şart olarak gördüğümüz etik değerlerimize kendimizi adamaya ve HER ZAMAN YANINIZDA VE YOLUNUZDA olmaya büyük bir inanç ve kararlılıkla söz veriyoruz…

                                 

 

GENEL MÜDÜR

HAKAN ASLAN

2014

Hakkımızda, inşaat

Aslanlar Petrol’ün kurucusu Doğan ASLAN Kırşehir-Kaman Ömer Hacılı Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Ticari hayatına kömür satışı ve nakliyesi yaparak başlamıştır.1988 yılında Petrol Ofisi Büro Bayisi olarak toptan akaryakıt satışına başlayan Aslanlar Petrol, akaryakıt satışındaki çeyrek asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin birçok kamu ve özel kurumuna hizmet sunmaya  devam etmektedir. 

Aslanlar Petrol, ilk akaryakıt istasyonunu Eskişehir Yolu’nda 1992 yılında hizmete açmıştır. İkinci kuşak olarak yetişen Hakan ASLAN ve Serkan ASLAN kardeşlerin babalarının öncülüğündeki azimli çalışmaları ile Eskişehir Yolu Petrol Ofisi İstasyonu’ndan sonra, Çiftlik Kavşağı, Keçiören, Eryaman, Mamak, Boğaziçi ve Haymana olmak üzere akaryakıt istasyonu sayısını 7’ye yükseltmişlerdir. 

Çok yönlü hizmet anlayışını sürdürmek ve müşterilerinin risklerini paylaşmak için Aslanlar Petrol 2007 yılında BNS Sigorta’yı kurmuştur. BNS Sigorta Eryaman merkez istasyonumuzda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünyadaki ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen firmamız, müşterilerine hızlı ve rahat alışveriş olanağı sağlamak için Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Sistemlerinin Türkiye’ deki ilk dağıtıcılarından olmuştur. 

Aslanlar Petrol günümüzde, modern donanımlarla üretilmiş tanker araçları ve tehlikeler konusunda eğitimli sürücü kadrosu ile güvenli akaryakıt dağıtım ve taşımacılığı yapmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım ve madeni yağ üretim firması olan Petrol Ofisi, akaryakıt istasyonu hizmetinde gösterdiği üstün performansa istinaden Aslanlar Petrol’e Ankara ve Kırıkkale Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütörlüğü ’nü vermiştir. 7’si satış temsilcisi, 15 kişilik tecrübeli madeni yağ satış ekibi, 7 adet satış destek aracı, 3 adet madeni yağ dağıtım aracı, 1 forkliftten oluşan araç parkuru, 2000 m² kapalı depo alanı ile Aslanlar Petrol, Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütör yarışmalarında her zaman ilk üçte yer almaktadır. 

İlk istasyon inşaatından başlayarak, sahibi olduğu tüm istasyonların inşaatını üstlenen firmamız, Ankara Öveçler Semti’nde toplam 14 dairelik 2 apartman inşaatını gerçekleştirmiştir. İnşaat sektöründeki ilerleyişini Ankara Balgat Semti’ndeki 3 katlı iş merkezi ile devam ettirerek, 2011 yılında tamamlanan 2 blok 20 konuttan oluşan Kardore Evleri ile inşaat sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Aslanlar Petrol, tecrübe kazandıkça yapılarında olmazsa olmaz sağlamlığın yanında, estetiği ve konforu ön plana çıkartmıştır. Aslanlar Petrol,  2013 yılında tamamlamayı planladığı Eskişehir Yolu Mesa Koru Kavşağı’ndaki 7000 m² kapalı alana sahip modern iş merkezi projesi ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. 

2013 yılında BIG BANG BURGER’ı İstanbul Yolu Çamlıca İstasyonumuzda hizmete açtık. BIG BANG BURGER’a özel pişirme teknikleri ile üretilen lezzetli ürünlerimizi, hızlı ve güler yüzlü hizmetle siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Açılacak yeni restoranlarımızla BİG BANG BURGER lezzetini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ahilik Geleneği temeli üzerine kurduğumuz ve günümüz insanının beklentilerine göre uyarladığımız ticaret prensiplerimizde ilk üç sıraya dürüstlüğü, yardımseverliği ve müşteri memnuniyetini koyarak, 150 ‘yi aşkın seçkin personelimiz ile ;
 

“HER ZAMAN YANINIZDA VE YOLUNUZDAYIZ ”…

Misyonumuz & Vizyonumuz

 

Misyonumuz,

Gücünü geçmişinden ve paydaşlarından  aldığının her zaman farkında olarak, ortak değerlere saygılı ve özverili çalışmak

 

Vizyonumuz,

Enerji, inşaat, petrol ve gıda sektörlerinde emin adımlarla büyümek, yenilikçi yapımızla farklılık yaratmaktır.

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

• Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir işbirlikleri oluşturmak ve kazan kazan felsefesi ile müşterilerimize hizmet sunmak,

• Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde süreklilik yaratmak,

• Şikayetlerinizi değerlendirirken herhangi bir ücret almadan, adil, tarafsız ve eşit olarak değerlendirmek,

• Talep, beklenti ve sorunlarınızı/şikayetlerinizi iyileştirme için bir fırsat olarak görmek, en verimli şekilde ele alarak, kanunlara ve yasal zorunluluklara titizlikle uyarak değerlendirmek,

• Kişisel bilgilerinizi gizli tutarak, açık, anlaşılır ve doğru bilgiler vererek, etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmak,

• Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutularak, gerekirse personel eğitimlerine daha da çok özen gösterilerek sürekli iyileştirme sağlamak,

• Tüm erişim kanallarımız müşterilerimize ve kamuya açıktır.

Aslanlar Ailesinde Olmak Demek

-        Adaletli bir yönetim sistemine sahip olmak,

-        Bireysel gelişim fırsatlarına sahip olmak,

-        Başarıyı amaç edinmek,

-        Motivasyonun yüksek tutulmasını amaç edinmek,

-        Katılımcı bir yönetim sistemine sahip olmak,

-        Huzurlu bir çalışma ortamına sahip olmak,

-        Çözüm odaklı çalışmak,

-        Yaptığı her işte bir adım daha ileri gitmeyi amaç edinmek,

-        Kalite Yönetim Sistemini anlamak ve uygulamak.

Aslanlar Ailesinde Olmak Demek

-        Adaletli bir yönetim sistemine sahip olmak,

-        Bireysel gelişim fırsatlarına sahip olmak,

-        Başarıyı amaç edinmek,

-        Motivasyonun yüksek tutulmasını amaç edinmek,

-        Katılımcı bir yönetim sistemine sahip olmak,

-        Huzurlu bir çalışma ortamına sahip olmak,

-        Çözüm odaklı çalışmak,

-        Yaptığı her işte bir adım daha ileri gitmeyi amaç edinmek,

-        Kalite Yönetim Sistemini anlamak ve uygulamak.

Personel Seçme ve Yerleştirme

İnsan kaynağının, ihtiyaç olan birimler içerisindeki pozisyonlara aranılan nitelikler dahilinde en doğru ve uygun personelin belirli sistemler dahilinde seçme aşamasından sonra adayın yerleştirilmesidir. Bu doğrultuda; İnsan Kaynakları tarafından çeşitli kanallar kullanılarak (gazete ilanları, bireysel başvurular, Aslanlar Başvuru Havuzu) aday araştırması yapılır. Uygun adaylar açık pozisyonlar doğrultusunda ön görüşme için mülakata davet edilir, mülakatın insan kaynakları departmanımız tarafından olumlu sonuçlanmasından sonra birim yöneticisiyle aday görüştürülür ve birim yöneticisinin de onayıyla birlikte İnsan Kaynakları tarafından adayın işe alım süreci gerçekleşmiş olur.

İnsan Kaynaklarının Ana Hedefi

Yaratıcı, çalışkan, sorumluluk sahibi, güler yüzlü, verimli, iletişimi yüksek personellerinin olduğu Aslanlar Ailesinin sürekliliğini sağlamak için tüm şirket yönetimine ve çalışanlarına destek vererek bütün birimlerle iş birliği çerçevesinde İnsan Kaynakları Yönetimi Sistemi süreçlerini yürütmektir.

Eğitim ve Geliştirme

Şirketimizin sürekli gelişim ve ilerleme hedefleri doğrultusunda personellerinin eğitimlerine büyük önem vermektedir. Her yıl kalite yönetim sistemi dahilinde hedeflere uygun olarak özel eğitim planlaması yapılmakta ve uygulanmaktadır.

Öneri ve ödüllendirme

Personellerimizin verimliliğini, başarılı çalışmalarını ve katkılarını arttırabilmek amacıyla çeşitli prim ve ödüllendirme yöntemleri uygulanmaktadır. Bu sistemde çalışanların şirketimize sağlayacağı katkının sürekli olması ve en üst seviyeye çıkarılması hedeflenmektedir. Bu çalışmalara örnek olarak personellerin önerilerini alabilmek ve katılımını arttırmak amacıyla ‘’Fikir Tarlası’’ uygulaması yapılmaktadır. Personellerimizden gelen öneriler; ‘Fikir Tarlası Komitesi’ tarafından değerlendirmeye alınır. Uygun görülen öneriler içerisinden komite tarafından uygulama kararı alınan fikir sahipleri ödüllendirilmektedir.

Performans Yönetimi

Sistemimizin temel unsurlarını hedefler, başarılar ve yetkinlikler oluşturur. Hedefler ölçülür özelliklere sahiptir. Çalışanların hedefleri belirlenir ve şirket ile uyumu sağlanır. Ortak belirlenen hedefler belirli dönemlerde yöneticilerin yaptığı toplantı veya görüşmelerde takip edilir. Performans, kişisel gelişim planlamasında, kariyer planlamasında ve gelecek dönem ücretlerin belirlenmesinde kullanılmaktadır.

Açık İş İlanları

Pozisyon Adı:

Aranan Nitelikler:

Başvuru Formu

Akartyakıt Satış Görevlisi

İstasyonlarımızda görevlendirilecek üzere en az ilköğretim mezunu, 20- 35 yaş aralığında ,
vardiyalı çalışabilecek, güler yüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, erkeklerde askerlik
hizmetini tamamlamış tecrübeli, tecrübesiz Bay Bayan Eleman

Akaryakıt

Genel

Şirketimiz bünyesinde açık pozisyonlarımızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Başvurularınız, niteliklerinize uygun mevcut pozisyonlar için değerlendirilerek İnsan Kaynakları Departmanı tarafından sizinle irtibata geçilecektir.
Şirketimize  gösterdiğiniz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür ederiz.

 

Merkez Ofis İletişim Bilgileri

Ayaş Yolu 18.km No: 158 Eryaman / ANKARA


T. 0312 280 29 29


F. 0312 280 88 84


İstanbul Yolu devamı, Ayaş Yolu İstikameti 18.km No: 158 Eryaman , Optimum avm karşısı


harita

Kardore EvleriÖzellikler,

** 2 blok, 20 konutluk mimarisiyle, her blokta 2 adet çatı dubleks dairesi ile geneleksel konut projesi dışında bir çizgiye sahiptir.Projemiz 2009 yılında tamamlanmıştır.

** Tüm ince ayrıntıların düşünüldüğü, konforun keyfine varabileceğiniz huzurlu bir yuva sizleri bekliyor...

** İnce detaylar ile hayatınızı kolaylaştıracak eşsiz iç mekan tasarımı sizleleri bekliyor...

** Sade ve özgün iç mekanı ile huzur ve görkemi bir arada bulunduran Kardore Evleri, dış mekan mimarisi ile de sizlere özel bir yaşam tarzı sunuyor.

** Yuvanıza sıcaklığı doğalgazda kalite öncüsü ''Alarko Kombi'' ile taşıyoruz.

** Rahatlığınız için tüm teknoloji Kardore Evleri'nde...


                                           Adres: Alacaatlı Mah. Alacaatlı Cad. No:66 A ve B Blok Çayyolu / ANKARA
                                                                                   Tel & Fax: 0 (312) 238 27 14
                                                                                        Gsm: 0 (554) 535 33 22


Eskişehir Yolu Akaryakıt İstasyonuÖzellikler,

Projemiz 1993 yılında tamamlanmıştır.

Öveçler İnşaatÖzellikler,

Projemiz 1992 yılında tamamlanmıştır.


Balgat İnşaatÖzellikler,

Projemiz 2004yılında tamamlanmıştır.


Hasköy Akaryakıt İstasyonuÖzellikler,

Projemiz 2007 yılında tamamlanmıştır.


Eskişehir Yolu Akaryakıt İstasyonu TadilatıÖzellikler,

Projemiz 2009 yılında tamamlanmıştır.


Villa TadilatıÖzellikler,

Projemiz 2010 yılında tamamlanmıştır.


Mamak Akaryakıt İstasyonuÖzellikler,

Projemiz 2011 yılında tamamlanmıştır.


BigBang Burger ÇamlıcaÖzellikler,

 Big Bang Burger, son dönemde alışılan pub burger tarzı dışında, orijinal Amerikan fast-food burgerleri kendine özgü ‘Big Bang’ pişirme tekniğiyle hazırlayarak müşterilerine ‘bambaşka bir burger deneyimi’ yaşatmak amacıyla kurulmuştur. Ürünlerinde %100 doğallığı hedefleyen Big Bang Burger, tüm et ürünlerini %100 dana etinden hazırlar, hiçbir ürününe yapay katkı maddesi, tatlandırıcı, renklendirici ilave etmez. Bütün malzemeler günlük hazırlanır, dondurulmaz. Ekmekler özel bir tarifle pişirilir. Burgerler gizli bir formülle hazırlanan Big Bang sosu ile lezzetlendirilir. 


Cafe bölümünde, sabahları güne başlarken veya gün içinde yorgunluk atmak için bir mola verdiğinizde özel harman çekirdekle hazırlanan kahveleri, lezzetli tatlıları ve diğer atıştırmalık seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Amerikan diner’larından esinlenilerek hazırlanan, dikkat çekici pek çok detay bulunan mekanı, mimarı Fatih Yıldırımer şu şekilde tanımlıyor: Karakteristik özellikler barındıran, bina taşıyıcılarının gizlenmediği, herkesi etkileyebilecek içi ve dışı samimi bir tasarım. 

Mekan konumu itibariyle gün içerisinde hızlıca duraklayıp, devam etmenize olanak sağlıyor. Günün stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olması için özel olarak tasarlanan terasında yemeğinizi yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 
Big Bang Burger’in özel lezzetlerine eşlik eden müzikler size gerçek bir ‘diner’ da olduğunuzu hissettirecek şekilde özel olarak seçilmekte ve hazırlanmaktadır. 

Big Bang Burger’da verdiğiniz lezzetli molanın ardından diğer ihtiyaçlarınız için marketten faydalanabilir, otomobilinizin akaryakıt ihtiyacını yine bu molada giderebilirsiniz.İnşaat Projemiz 2012 yılında tamamlanmıştır.


Batıkent İnşaatıÖzellikler,

Projemiz 2014 yılında tamamlanmıştır.


Koru Sitesi İnşaatıÖzellikler,

BigBang Burger GimartÖzellikler,

 Big Bang Burger, son dönemde alışılan pub burger tarzı dışında, orijinal Amerikan fast-food burgerleri kendine özgü ‘Big Bang’ pişirme tekniğiyle hazırlayarak müşterilerine ‘bambaşka bir burger deneyimi’ yaşatmak amacıyla kurulmuştur. Ürünlerinde %100 doğallığı hedefleyen Big Bang Burger, tüm et ürünlerini %100 dana etinden hazırlar, hiçbir ürününe yapay katkı maddesi, tatlandırıcı, renklendirici ilave etmez. Bütün malzemeler günlük hazırlanır, dondurulmaz. Ekmekler özel bir tarifle pişirilir. Burgerler gizli bir formülle hazırlanan Big Bang sosu ile lezzetlendirilir. 


Cafe bölümünde, sabahları güne başlarken veya gün içinde yorgunluk atmak için bir mola verdiğinizde özel harman çekirdekle hazırlanan kahveleri, lezzetli tatlıları ve diğer atıştırmalık seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Amerikan diner’larından esinlenilerek hazırlanan, dikkat çekici pek çok detay bulunan mekanı, mimarı Fatih Yıldırımer şu şekilde tanımlıyor: Karakteristik özellikler barındıran, bina taşıyıcılarının gizlenmediği, herkesi etkileyebilecek içi ve dışı samimi bir tasarım. 

Mekan konumu itibariyle gün içerisinde hızlıca duraklayıp, devam etmenize olanak sağlıyor. Günün stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olması için özel olarak tasarlanan terasında yemeğinizi yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 
Big Bang Burger’in özel lezzetlerine eşlik eden müzikler size gerçek bir ‘diner’ da olduğunuzu hissettirecek şekilde özel olarak seçilmekte ve hazırlanmaktadır. 

Big Bang Burger’da verdiğiniz lezzetli molanın ardından diğer ihtiyaçlarınız için marketten faydalanabilir, otomobilinizin akaryakıt ihtiyacını yine bu molada giderebilirsiniz.İnşaat projemiz 2014 yılında tamamlanmıştır.


BigBang Burger TunalıÖzellikler,

 Big Bang Burger, son dönemde alışılan pub burger tarzı dışında, orijinal Amerikan fast-food burgerleri kendine özgü ‘Big Bang’ pişirme tekniğiyle hazırlayarak müşterilerine ‘bambaşka bir burger deneyimi’ yaşatmak amacıyla kurulmuştur. Ürünlerinde %100 doğallığı hedefleyen Big Bang Burger, tüm et ürünlerini %100 dana etinden hazırlar, hiçbir ürününe yapay katkı maddesi, tatlandırıcı, renklendirici ilave etmez. Bütün malzemeler günlük hazırlanır, dondurulmaz. Ekmekler özel bir tarifle pişirilir. Burgerler gizli bir formülle hazırlanan Big Bang sosu ile lezzetlendirilir. 


Cafe bölümünde, sabahları güne başlarken veya gün içinde yorgunluk atmak için bir mola verdiğinizde özel harman çekirdekle hazırlanan kahveleri, lezzetli tatlıları ve diğer atıştırmalık seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Amerikan diner’larından esinlenilerek hazırlanan, dikkat çekici pek çok detay bulunan mekanı, mimarı Fatih Yıldırımer şu şekilde tanımlıyor: Karakteristik özellikler barındıran, bina taşıyıcılarının gizlenmediği, herkesi etkileyebilecek içi ve dışı samimi bir tasarım. 

Mekan konumu itibariyle gün içerisinde hızlıca duraklayıp, devam etmenize olanak sağlıyor. Günün stresinden uzaklaşmanıza yardımcı olması için özel olarak tasarlanan terasında yemeğinizi yiyebilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 
Big Bang Burger’in özel lezzetlerine eşlik eden müzikler size gerçek bir ‘diner’ da olduğunuzu hissettirecek şekilde özel olarak seçilmekte ve hazırlanmaktadır. 

Big Bang Burger’da verdiğiniz lezzetli molanın ardından diğer ihtiyaçlarınız için marketten faydalanabilir, otomobilinizin akaryakıt ihtiyacını yine bu molada giderebilirsiniz.İnşaat projemiz 2014 yılında tamamlanmıştır.