Hakkımızda

Aslanlar Petrol’ün kurucusu Doğan ASLAN Kırşehir-Kaman Ömer Hacılı Köyü’nde dünyaya gelmiştir. Ticari hayatına kömür satışı ve nakliyesi yaparak başlamıştır.1988 yılında Petrol Ofisi Büro Bayisi olarak toptan akaryakıt satışına başlayan Aslanlar Petrol, akaryakıt satışındaki çeyrek asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin birçok kamu ve özel kurumuna hizmet sunmaya  devam etmektedir. 

Aslanlar Petrol, ilk akaryakıt istasyonunu Eskişehir Yolu’nda 1992 yılında hizmete açmıştır. İkinci kuşak olarak yetişen Hakan ASLAN ve Serkan ASLAN kardeşlerin babalarının öncülüğündeki azimli çalışmaları ile Eskişehir Yolu Petrol Ofisi İstasyonu’ndan sonra, Çiftlik Kavşağı, Keçiören, Eryaman, Mamak, Boğaziçi ve Haymana olmak üzere akaryakıt istasyonu sayısını 7’ye yükseltmişlerdir. 

Çok yönlü hizmet anlayışını sürdürmek ve müşterilerinin risklerini paylaşmak için Aslanlar Petrol 2007 yılında BNS Sigorta’yı kurmuştur. BNS Sigorta Eryaman merkez istasyonumuzda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünyadaki ve Türkiye’deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen firmamız, müşterilerine hızlı ve rahat alışveriş olanağı sağlamak için Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Sistemlerinin Türkiye’ deki ilk dağıtıcılarından olmuştur. 

Aslanlar Petrol günümüzde, modern donanımlarla üretilmiş tanker araçları ve tehlikeler konusunda eğitimli sürücü kadrosu ile güvenli akaryakıt dağıtım ve taşımacılığı yapmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım ve madeni yağ üretim firması olan Petrol Ofisi, akaryakıt istasyonu hizmetinde gösterdiği üstün performansa istinaden Aslanlar Petrol’e Ankara ve Kırıkkale Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütörlüğü ’nü vermiştir. 9’u satış temsilcisi, 16 kişilik tecrübeli madeni yağ satış ekibi, 7 adet satış destek aracı, 3 adet madeni yağ dağıtım aracı, 1 forkliftten oluşan araç parkuru, 2000 m² kapalı depo alanı ile Aslanlar Petrol, Petrol Ofisi Madeni Yağ Distribütör yarışmalarında her zaman ilk üçte yer almaktadır. 

İlk istasyon inşaatından başlayarak, sahibi olduğu tüm istasyonların inşaatını üstlenen firmamız, Ankara Öveçler Semti’nde toplam 14 dairelik 2 apartman inşaatını gerçekleştirmiştir. İnşaat sektöründeki ilerleyişini Ankara Balgat Semti’ndeki 3 katlı iş merkezi ile devam ettirerek, 2011 yılında tamamlanan 2 blok 20 konuttan oluşan Kardore Evleri ile inşaat sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Aslanlar Petrol, tecrübe kazandıkça yapılarında olmazsa olmaz sağlamlığın yanında, estetiği ve konforu ön plana çıkartmıştır. Aslanlar Petrol,  2014 yılında tamamlamayı planladığı Eskişehir Yolu Mesa Koru Kavşağı’ndaki 7000 m² kapalı alana sahip modern iş merkezi projesi ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. 

2013 yılında BIG BANG BURGER’ı İstanbul Yolu Çamlıca İstasyonumuzda hizmete açtık. BIG BANG BURGER’a özel pişirme teknikleri ile üretilen lezzetli ürünlerimizi, hızlı ve güler yüzlü hizmetle siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.2014 yılında Bigbang Tunalı ve Gimart şubelerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Açılacak yeni restoranlarımızla BİG BANG BURGER lezzetini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ahilik Geleneği temeli üzerine kurduğumuz ve günümüz insanının beklentilerine göre uyarladığımız ticaret prensiplerimizde ilk üç sıraya dürüstlüğü, yardımseverliği ve müşteri memnuniyetini koyarak, 150 ‘yi aşkın seçkin personelimiz ile ;
 

“HER ZAMAN YANINIZDA VE YOLUNUZDAYIZ ”…